Auto kasacja Goleniów

auto kasacja goleniów

Twój samochód ma już lata świetności za sobą ? Nie wygląda najlepiej. Nie wiesz co z nim zrobić ? Zadzwoń na auto kasacja Goleniów a kupimy twoje auto natychmiast. Specjalizujemy się w skupowaniu aut starych, zniszczonych i w kiepskim stanie technicznym i wizualnym. Kupujemy wszystkie rodzaje pojazdów. Całe i uszkodzone ze wszystkich roczników. Zadzwoń a pomożemy również i Tobie. Szybko i bezpiecznie.

Dlaczego kasacja samochodów Goleniów to dobra propozycja ?

Oferujemy państwu najlepsze na rynku warunki skupu starych samochodów. Kupujemy wszystkie samochody bez względu na rocznik, markę oraz model. Skupujemy auta w każdym stanie. Za wszystkie kupowane pojazdy płacimy gotówką. Auto kasacja Goleniów zapewnia wszystkie formalności oraz gwarantuje transport uszkodzonych pojazdów bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju.

Jak kasacja aut Goleniów wycenia pojazdy ?

Każdy samochód oceniany jest indywidualnie. W celu poznania wstępnej wartości samochodu wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie i podać parametry techniczne takie jak: rocznik, model, marka i opisać stan techniczny. Można też do nas przysłać maila ze zdjęciami na podstawie których łatwiej będzie podać przybliżoną wartość państwa pojazdu. Dokładna wartość auta jest oczywiście do ustalenia dopiero po obejrzeniu pojazdu na żywo.

Czy auto kasacja Goleniów dojeżdża na miejsce transakcji ?

Tak. Wystarczy umówić spotkanie a przyjedziemy na miejsce transakcji i kupimy państwa auto od ręki. Zapewniamy też transport aut uszkodzonych własną lawetą. Odbieramy samochody przez siedem dni w tygodniu w dogodnych dla państwa godzinach. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klientów. Działamy błyskawicznie i odbieramy pojazdy w ciągu kilku godzin od zgłoszenia chęci pozbycia się auta.

W jakich godzinach pracuje kasacja pojazdów Goleniów ?

Działamy non stop przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy do nas zadzwonić aby uzyskać pomoc ze starym pojazdem. Przyjedziemy na miejsce w dogodnej dla państwa porze odbierzemy stare auto i zapłacimy na miejscu. Wystawimy wszystkie niezbędne dokumenty. Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych pozbyciem się starego i niepotrzebnego pojazdu. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc.