Auto kasacja Gryfino

auto kasacja gryfino

Teraz pozbycie się starego i niechcianego samochodu to już nie problem. Auto kasacja Gryfino kupuje takie właśnie pojazdy za gotówkę. Każde auto kupimy niezależnie od stanu technicznego i wizualnego. Skupujemy zarówno auta całe i sprawne jak również uszkodzone. Kupujemy pojazdy ze wszystkich roczników. Każde auto jest wyceniane indywidualnie. Za każe auto płacimy od ręki gotówką.

Czy kasacja samochodów Gryfino dojeżdża do klientów ?

Tak. Wystarczy zadzwonić i umówić spotkanie a przyjedziemy bezpośrednio na miejsce transakcji. Dysponujemy własnym transportem, który w razie potrzeby jest do państwa dyspozycji. Za dojazd i odbiór pojazdów od państwa nie pobieramy żadnych opłat. Obsługujemy zarówno miasto Gryfino jak i jego bezpośrednie okolice i pobliskie miejscowości. Działamy szybko i sprawnie.

Ile auto kasacja Gryfino zapłaci za moje auto ?

Cena każdego pojazdu jest ustalana indywidualnie. Każdy samochód to oddzielny przypadek i tak też jest traktowany. Aby poznać wstępną wycenę samochodu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i podać nam rocznik, markę, model oraz opisać stan zewnętrzny i techniczny. Wstępna wycena jest całkowicie darmowa. Można także przysłać zdjęcia wraz z opisem auta a w mailu zwrotnym od nas otrzymają państwo przybliżoną wycenę samochodu.

W jakich godzinach kasacja aut Gryfino odbiera samochody ?

W trosce o państwa wygodę pracujemy non stop przez cały tydzień. Pojazdy są od państwa odbierane przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić dokładny termin odbioru auta. Przyjedziemy i kupimy państwa auto od ręki. Zapłacimy gotówką i damy wszystkie niezbędne dokumenty natychmiast na miejscu transakcji.

Czy kasacja pojazdów Gryfino działa też w weekendy ?

Zdajemy sobie sprawę z tego iż często w tygodniu są państwo zapracowani i nie macie czasu na załatwianie spraw związanych ze sprzedażą samochodu. Dlatego właśnie można się też z nami umówić w weekend w dogodnej dla państwa godzinie. Staramy się zawsze państwu pomagać i dostosować się do państwa potrzeb. Auto kasacja Gryfino zaprasza serdecznie do kontaktu telefonicznego i mailowego.