Auto kasacja Międzyzdroje

auto kasacja międzyzdroje

Stary i mocno zniszczony pojazd to problem. Chcą się państwo pozbyć uszkodzonego i starego pojazdu ? Wystarczy zadzwonić i umówić odbiór pojazdu bezpośrednio z miejsca postoju. Auto kasacja Międzyzdroje skupuje auta całe i uszkodzone. Kupimy każdy pojazd za gotówkę. Skupujemy auta ze wszystkich roczników. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Jak auto kasacja Międzyzdroje wycenia pojazdy ?

Wartość każdego pojazdu jest szacowana indywidualnie. Każde auto jest dla nas oddzielnym przypadkiem i tak też jest traktowane. Za każde auto płacimy gotówką. Auto jest oceniane na podstawie rocznika, marki, modelu oraz stanu technicznego. Auta całe są naturalnie droższe od ich uszkodzonych lub rozbitych odpowiedników. Aby poznać wstępną wycenę auta wystarczy do nas zadzwonić i podać jego podstawowe parametry techniczne.

Czy kasacja aut Międzyzdroje zapewnia wszystkie formalności ?

Tak. Auto kasacja Międzyzdroje załatwia wszystkie niezbędne formalności. Wszystko szybko i maksymalnie prosto. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować swojego czasu. Dojeżdżamy na miejsce transakcji. Sporządzamy wszystkie niezbędne dokumenty od ręki. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie załatwić wszystkie niezbędne formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.

Jak szybko kasacja pojazdów Międzyzdroje odbiera samochody ?

Staramy się działać błyskawicznie. Samochody odbieramy zawsze w dogodnych dla państwa dniach i godzinach. Większość samochodów odbieramy od państwa zaledwie w kilka godzin od momentu chęci zgłoszenia pozbycia się auta. Jeżeli nie możemy przysłać do państwa lawety natychmiast, staramy się to zrobić w możliwie najkrótszym terminie. Czasami czas odbioru auta może ulec wydłużeniu do 24 godzin. Staramy się jednak nie przekraczać tego terminu.

Czy kasacja samochodów Międzyzdroje obsługuje też okoliczne miasta ?

Tak. Naturalnie obsługujemy zarówno miast Międzyzdroje jak i okoliczne miejscowości. Dojeżdżamy też na miejsce transakcji w pobliskich miastach i miejscowościach. Nasze lawety odbierają pojazdy w promieniu kilkunastu kilometrów od miasta. Najlepiej zadzwonić i indywidualnie ustalić warunki odbioru państwa auta. Staramy się zawsze działać maksymalnie wygodnie dla państwa. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia wszystkich szczegółów.