Auto kasacja Nowogard

auto kasacja nowogard

Zastanawiasz się co można jeszcze zrobić ze starym i zniszczonym samochodem ? Sprzedaj go nam ! Auto kasacja Pyrzyce skupuje samochody w różnym stanie technicznym oraz wizualnym. Pomożemy Tobie z każdym autem. Kupujemy zarówno pojazdy całe i sprawne jak i zniszczone stare wraki. Każde auto wyceniamy indywidualnie. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Jak kasacja samochodów Nowogard wycenia pojazdy ?

Każdy samochód jest przez nas oceniany osobno. Aby poznać wstępną wartość auta wystarczy do nas zadzwonić i podać jego podstawowe parametry techniczne takie jak rocznik, markę, model. Należy też opisać stan pojazdu. W celu lepszej wyceny można wysłać do nas maila ze zdjęciami sprzedawanymi pojazdu. Wartość auta jest ustalana w przybliżeniu i może ulec modyfikacji po zapoznaniu się ze stanem pojazdu.

Czy auto kasacja Nowogard odbiera pojazdy ?

Tak. W przypadku samochodów uszkodzonych gwarantujemy odbiór własnym transportem bezpośrednio z miejsca postoju. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie. Przyjedziemy i kupimy państwa auto od ręki. Zabierzemy własną lawetą całkowicie bezpłatnie. Wszystkie niezbędne formalności załatwimy na miejscu. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować czasu. Szybko i solidnie.

Czy kasacja pojazdów Nowogard załatwia wszystkie formalności ?

Tak. W trosce o państwa wygodę uprościliśmy maksymalnie procedurę odbioru pojazdów. Dojeżdżamy na miejsce transakcji i załatwiamy wszystkie formalności bezpośrednio u klienta. Wystarczy jedno spotkanie. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować czasu. Wszystko od ręki. Podpowiemy też jak szybko i skutecznie załatwić wszystkie formalności w firmie ubezpieczeniowej oraz wydziale komunikacji.

Czy kasacja aut Nowogard skupuje wszystkie pojazdy ?

Tak. Auto kasacja Nowogard kupuje wszystkie rodzaje pojazdów niezależnie od rocznika, modelu i marki. Skupujemy auta sprawne i niesprawne. Kupimy nawet rozbite, uszkodzone, zniszczone, powypadkowe wraki, które nadają się już tylko na złom. Skupujemy również samochody bez ważnego przeglądu i ubezpieczenia OC. Kupimy absolutnie każde auto bez względu na jego stan techniczny oraz wizualny. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty.