Auto kasacja Police

auto kasacja police

Pomożemy Tobie pozbyć się każdego samochodu. Auto kasacja Police zajmuje się skupem samochodów nadających się na złom. Kupujemy auta całe oraz uszkodzone. Skupujemy pojazdy uszkodzone, powypadkowe, rozbite, zniszczone, stare wraki bez przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Każde auto oceniamy indywidualnie. Gwarantujemy bardzo szybką i profesjonalną obsługę na wysokim poziomie.

Dlaczego kasacja samochodów Police to dobre rozwiązanie ?

Jeżeli twoje auto ma już kilkanaście lat i nie wygląda najlepiej jego sprzedaż może być bardzo trudna. Nie musisz się jednak niczym martwić. My specjalizujemy się w skupowaniu takich właśnie pojazdów. Szybko i bezpiecznie kupimy twoje auto. Odbierzemy je bezpośrednio z miejsca postoju. Za każde skupowane auto zapłacimy gotówką od ręki.

Jak szybko auto kasacja Police zabierze auto ode mnie ?

Staramy się pomagać państwu najszybciej jak tylko jest to możliwe. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić odbiór pojazdu. Zazwyczaj odbieramy samochody w ciągu kilku godzin. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu do 24 godzin. Staramy się jednak nie przekraczać tego terminu. Zdajemy sobie sprawę z tego iż często zależy państwu na szybkiej transakcji.

Czy kasacja aut Police to usługa płatna ?

Nie. Za każdy sprzedany nam samochód można jeszcze otrzymać parę złotych. Oznacza to że nie dość iż zabieramy od państwa uszkodzone samochody to jeszcze za nie płacimy ! Zapewniamy też własny transport lawetą bezpośrednio z pod państwa domu. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić odbiór samochodu.

Czy kasacja pojazdów Police załatwia wszystkie formalności ?

Tak. Zapewniamy państwu minimum formalności. Procedura jest bardzo prosta i wygodna dla państwa. Nie musicie nigdzie jeździć i marnować czasu. To my przyjeżdżamy na miejsce i kupujemy państwa auto. Na miejscu transakcji sporządzamy wszystkie niezbędne państwu dokumenty. Podpowiemy też jak szybko i skutecznie załatwić wszystkie niezbędne formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej. Tylko my oferujemy tak korzystne warunki skupu starych samochodów. Auto kasacja Police to najlepsza oferta w twojej okolicy. Zadzwoń i przekonaj się sam.