Auto kasacja Pyrzyce

auto kasacja pyrzyce

Stare auto może być problemem dla właściciela. Chcesz pozbyć się nie koniecznie sprawnego i dobrego samochodu ? Zastanawiasz się co z nim zrobić ? Auto kasacja Pyrzyce kupi od Ciebie taki właśnie samochód za gotówkę. W razie potrzeby przyślemy własny transport po jego odbiór. Wszystkie formalności szybko i od ręki. Za każde kupowane auto płacimy natychmiast gotówką.

Czy kasacja samochodów Pyrzyce skupuje wszystkie auta ?

Tak. Kupujemy wszystkie rodzaje, typy i roczniki pojazdów. Skupujemy zarówno te sprawne i na chodzie jak i uszkodzone. Kupimy każdy model, rocznik i stan. Skupujemy nawet auta powypadkowe, rozbite, uszkodzone, spalone, zalane, stare, zardzewiałe, zniszczone wraki, które już do niczego się nie nadają. Auto kasacja Pyrzyce kupuje także długo stojące auta bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC.

Ile auto kasacja Pyrzyce zapłaci za moje stare auto ?

Wartość każdego kupowanego przez nas samochodu jest ustalana indywidualnie. Wystarczy do nas zadzwonić i podać podstawowe parametry techniczne takie jak rocznik, markę i model oraz opisać stan techniczny pojazdu abyśmy go wycenili. Wstępna wycena jest orientacyjna. Dopiero po obejrzeniu pojazdu można podać dokładną wartość danego auta. Mogą państwo też do nas przysłać maila ze zdjęciami pojazdu co ułatwi jego wycenę.

Jak szybko kasacja aut Pyrzyce odbierze moje auto ?

Staramy się realizować odbiór wszystkich pojazdów na bieżąco. Zazwyczaj wszystkie pojazdy są odbierane w terminie kilku godzin od zgłoszenia nam chęci pozbycia się pojazdu. Czasami termin ten może ulec wydłużeniu do 24 godzin. Staramy się jednak nie przekraczać tego czasu. Zdajemy sobie sprawę z tego iż często szybki odbiór auta jest dla państwa ważny.

Czy kasacja pojazdów Pyrzyce odbierze moje uszkodzone auto ?

Zdajemy sobie sprawę z tego iż nie mają państwo możliwości dostarczania do nas samochodów uszkodzonych. Dlatego właśnie oferujemy państwu odbiór auta naszym transportem bezpośrednio z pod podanego adresu. Przyjedziemy na miejsce kupimy państwa auto i zabierzemy własnym transportem bezpośrednio z miejsca postoju.