Auto kasacja Szczecin

auto kasacja szczecin

Twoje auto ma już najlepsze lata za sobą ? Zastanawiasz się co jeszcze można z nim zrobić ? My kupimy je od Ciebie natychmiast. Auto kasacja Szczecin specjalizuje się w skupowanie samochodów w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Skupujemy pojazdy zarówno całe jak i uszkodzone. Kupimy każe auto, nawet to którego nie chce nasza konkurencja. Gwarantujemy szybką pomoc z każdym samochodowym problemem.

Czy kasacja aut Szczecin kupuje wszystkie pojazdy ?

Tak. Kupimy absolutnie każde auto. Czy to sprawne czy uszkodzone. Skupujemy samochody całe i rozbite w każdym stanie. Nawet te powypadkowe, uszkodzone, rozbite, spalone, zdewastowane, stare, zardzewiałe i długo stojące wraki. Skupujemy również auta bez przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Każe auto odkupimy od państwa.

Czy auto kasacja Szczecin obierze moje niesprawne auto ?

Naturalnie. Wiemy o tym iż nie mają państwo jak dostarczać do nas często już niesprawnych pojazdów. Dlatego właśnie wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom odbieramy samochody bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju. Wystarczy zadzwonić i umówić odbiór auta. Przyjedziemy na miejsce i kupimy państwa auto od ręki.

Czy kasacja samochodów Szczecin pobiera opłaty za odbiór auta ?

Nie. To my płacimy państwu za stare auta i jeszcze odbieramy je we własnym zakresie. Każde auto jest wyceniane indywidualnie na podstawie podanych przez państwo parametrów. Wstępna wycena jest podana już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Odbiór samochodu z miejsca postoju jest naturalnie bezpłatny. Przysyłamy naszą lawetę pod wskazany adres.

Ile kasacja pojazdów Szczecin zapłaci za moje auto ?

Cena każdego pojazdu to sprawa indywidualna. Cena jest ustalana na podstawie rocznika, marki, modelu oraz stanu technicznego auta. Za samochody sprawne z ważnym opłatami płacimy lepiej a uszkodzone i niesprawne są naturalnie słabiej wyceniane. Wystarczy do nas zadzwonić aby poznać wstępną wycenę państwa pojazdu. Dokładna wycena jest możliwa dopiero po obejrzeniu samochodu. Auto kasacja Szczecin zaprasza serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych szybki i bezproblemowym pozbyciem się zbędnego pojazdu. Sprzedaż starego auta jeszcze nigdy nie była tak prosta.