Kasacja pojazdów Międzyzdroje

kasacja pojazdów międzyzdroje

Stare auto przestaje cieszyć właściciela i staje się problemem. Chcesz pozbyć się niesprawnego lub starego auta ? Trafiłeś doskonale. Kasacja pojazdów Międzyzdroje odbiera samochody w różnym stanie technicznym i wizualnym. Wartość każdego pojazdu jest ustalana indywidualnie. Kupimy nawet mocno zniszczone i uszkodzone pojazdy, które nadają się już tylko na złom.

Czy kasacja pojazdów Międzyzdroje odbierze każe auto ?

Tak. Skupujemy auta sprawne i niesprawne ze wszystkich roczników. Kupujemy pojazdy uszkodzone, powypadkowe, zniszczone, rozbite i te które nadają się już tylko na złom. Skupujemy nawet długo stojące i pordzewiałe wraki bez ważnego ubezpieczenia OC oraz przeglądu technicznego. Każde auto oceniamy indywidualnie. Za każdy pojazd płacimy gotówką.

Czy auto kasacja Międzyzdroje dojeżdża do klientów ?

Zdajemy sobie sprawę z tego iż nie zawsze są państwo w stanie dostarczyć do nas mocno uszkodzone lub niesprawne pojazdy. Dlatego właśnie dojeżdżamy do państwa i odbieramy  bezpośrednio z pod wskazanego adresu zepsute auta. Zapewniamy bezpłatny transport naszym holownikiem. Wystarczy zadzwonić i umówić spotkanie a przyjedziemy i po państwa auto.

Jak szybko kasacja aut Międzyzdroje odbierze moje auto ?

Staramy się działać najszybciej jak tylko jest to możliwe. Pojazdy odbieramy zazwyczaj w przeciągu kilku godzin od momentu zgłoszenia chęci zbycia pojazdu. Jeżeli nie dysponujemy w danym momencie wolnym holownikiem odbiór pojazdu może ulec przedłużeniu do 24 godzin. Staramy się jednak nie przekraczać tego terminu. Zdajemy sobie sprawę z tego iż często szybki odbiór auta jest dla państwa bardzo ważny i właśnie dlatego postanowiliście skorzystać z naszej oferty.

Czy kasacja samochodów Międzyzdroje załatwia formalności ?

Oferujemy państwu minimum formalności. Dzięki nam oszczędzają państwo swój czas. Wystarczy jedno spotkanie aby sprzedać auto i załatwić formalności. Wszystko na miejscu transakcji. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować czasu. Gotówkę otrzymają państwo również na miejscu transakcji. Kasacja pojazdów Międzyzdroje podpowie także jak szybko i skutecznie załatwić wszystkie niezbędne formalności w wydziale komunikacji oraz firmie ubezpieczeniowej. Oferujemy państwu najdogodniejsze warunki skupu starych aut w regionie.