Kasacja pojazdów Nowogard

kasacja pojazdów nowogard

Kupimy każde nawet najbrzydsze auto. Skupujemy wszystkie typy, modele, roczniki i marki aut. Kasacja pojazdów Nowogard to pewny klient na twoje stare auto. Wszystko szybko i sprawnie. Kupujemy samochody za gotówkę. Wszystkie formalności w 15 min. W przypadku samochodów uszkodzonych zapewniamy ich bezpłatny transport naszym holownikiem. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Czy kasacja aut Nowogard odbierze starego wraka ?

Tak. Kasacja pojazdów Nowogard tym właśnie się zajmuje. Skupujemy auta w już nie najlepszym stanie wizualnym lub technicznym. Kupimy każde auto niezależnie od tego jak wygląda i z którego jest rocznika. Skupujemy też auta po wypadkach, kolizjach, kradzieżach, spaleniach i inne wraki. Kupimy nawet stare zardzewiałe wraki. Skupujemy także pojazdy bez ważnego OC lub przeglądu technicznego.

Dlaczego kasacja pojazdów Nowogard to dobra oferta ?

Odbieramy twój wrak bezpośrednio z pod domu i jeszcze za niego płacimy. Zapewniamy wszystkie niezbędne formalności. Wytłumaczymy jak szybko i skutecznie załatwić formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej. Każde auto oceniamy indywidualnie. Działamy non stop i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Samochody odbieramy w dogodnych dla państwa terminach i godzinach.

Ile kasacja samochodów Nowogard zapłaci za moje auto ?

Cena każdego kupowanego przez nas samochodu jest ustalany indywidualnie na podstawie rocznika, modelu, marki i stanu technicznego oraz wizualnego. Za samochody sprawne i na chodzie płacimy lepiej niż za uszkodzone wraki. Aby dowiedzieć się ile możesz dostać za swoje auto najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie i podać jego podstawowe parametry techniczne.

Jak szybko auto kasacja Nowogard odbiera auta ?

Zazwyczaj odbiór takiego pojazdu jest realizowany w przeciągu zaledwie kilku godzin od chęci zgłoszenia zbycia pojazdu. Jeżeli aktualnie nasza laweta jest zajęta odbiór pojazdu może ulec przedłużeniu do 24 godzin. Staramy się odbierać wszystkie pojazdy jak najszybciej jest to tylko możliwe. Najlepiej kontaktować się z nami telefonicznie i indywidualnie ustalać termin odbioru pojazdu bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju. Zapraszamy do kontaktu wszystkich chcących szybko sprzedać auto.