Kasacja pojazdów Stargard

kasacja pojazdów stargard

Posiadasz w Stargardzie stary i zniszczony pojazd. Chcesz się go pozbyć ? Trafiłeś doskonale. Kasacja pojazdów Stargard odbiera auta w każdym stanie. Nawet te stare i mocno zniszczone. Za każde auto płacimy. W razie potrzeby odbierzemy własnym transportem. Jesteśmy dyspozycyjni. Wystarczy zadzwonić i umówić odbiór pojazdu a przyjedziemy na miejsce i kupimy państwa auto za gotówkę.

Dlaczego auto kasacja Stargard to dobre rozwiązanie ?

Dzięki nam pozbywają się państwo problemu natychmiast. Bez oczekiwania i martwienia się czy sprzedaż się uda. Jeden telefon do nas rozwiązuje państwa samochodowy problem. Przyjeżdżamy na miejsce transakcji i kupujemy auto od ręki. Płacimy gotówką. Uszkodzony pojazd zabieramy naszym transportem bez żadnych dodatkowych opłat czy dopłat. Wszystko szybko skutecznie i bezpiecznie.

Jak szybko kasacja pojazdów Stargard odbierze moje uszkodzone auto ?

Najszybciej jak tylko jest to możliwe. Działamy bardzo szybko. Zazwyczaj pojazdy odbieramy w przeciągu kilku godzin od chęci zbycia. Jeżeli laweta jest niezbędna przysyłamy nach holownik bezpośrednio na miejsce postoju auta. Jeżeli nasz holownik jest zajęty możliwe jest iż czas odbioru auta może ulec wydłużeniu do 24 godzin. Staramy się jednak nie przekraczać tego terminu.

Czy kasacja aut Stargard płaci za samochody ?

Naturalnie. Za każdy sprzedany nam samochód zapłacimy. Gwarantujemy także całkowicie bezpłatny odbiór naszym transportem oraz wszystkie potrzebne formalności bezpośrednio na miejscu transakcji. Za każdy skupowany pojazd płacimy oczywiście gotówką bezpośrednio na miejscu odbioru. Wartość każdego pojazdu jest ustalana indywidualnie i zależy od wielu czynników.

Czy kasacja samochodów Stargard działa też w godzinach popołudniowych ?

Staramy się zawsze dostosować do państwa. Kasacja pojazdów Stargard zdaje sobie sprawę z tego iż często są państwo mocno zajęci w ciągu dnia. Dlatego właśnie umożliwiamy państwo również odbiór pojazdu w godzinach popołudniowych. Działamy non stop dzięki czemu można się z nami umówić na odbiór auta w dogodnym dla państwa terminie. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić wszystkie szczegóły telefonicznie. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę na bardzo wysokim poziomie.