Kasacja pojazdów Szczecin

kasacja pojazdów szczecin

Masz auto które już dawno powinno trafić na złom ? Chcesz się go pozbyć i zarobić parę złotych. Zadzwoń do nas. Kasacja pojazdów Szczecin zajmuje się skupowanie aut nadających się już tylko na złom. Skupujemy auta ze wszystkich roczników, w każdym stanie wizualnym i zewnętrznym. Kupujemy zarówno auta sprawne i na chodzie jak i niesprawne.

Dlaczego kasacja pojazdów Szczecin to dobra oferta ?

Dzięki nam szybko i skutecznie pozbędziesz się starego auta. Dodatkowo możesz zarobić parę złotych. Skupujemy absolutnie wszystkie auta niezależnie od stanu i rocznika. Płacimy gotówką. W przypadku aut uszkodzonych gwarantujemy bezpłatny odbiór lawetą bezpośrednio z miejsca w, którym auto właśnie się znajduje. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę na bardzo wysokim poziomie.

Czy auto kasacja Szczecin odbierze moje auto ?

Tak. Odbieramy wszystkie samochody. Dojeżdżamy bezpośrednio na miejsce transakcji. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić termin spotkania. Przyjedziemy w dogodnym dla państwa terminie. Samochody uszkodzone odbieramy naszymi lawetami bezpośrednio z miejsca w którym aktualnie się znajdują. Nie podbieramy żadnych opłat za odbiór aut od państwa. W praktyce oznacza to iż za odbiór auta bezpośrednio z pod państwa domu nie zapłacą państwo ani złotówki.

Czy kasacja samochodów Szczecin załatwia wszystkie niezbędne formalności ?

Tak. Załatwiamy wszystkie niezbędne formalności natychmiast. Nie musisz nic robić ani nigdzie jeździć. To my przyjedziemy na miejsce transakcji i tam załatwimy wszystkie niezbędne formalności. Szybko i fachowo. Podpowiemy jak skutecznie załatwić wszystkie formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.

Czy kasacja aut Szczecin płaci za samochody ?

Tak. Wartość każdego auta jest szacowana indywidualnie. Wystarczy do nas zadzwonić i podać wszystkie parametry techniczne auta aby otrzymać wstępną wycenę samochodu. Można też do nas wysłać zdjęcia auta w celu dokładniejszego oszacowania wartości samochodu. Za każde kupowane auto zapłacimy natychmiast gotówką. Wstępna wycena samochodu jest całkowicie darmowa i nie jest w żaden sposób wiążąca. Kasacja pojazdów Szczecin zaprasza do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.