KONTAKT – Auto złomowanie Szczecin

auto złomowanie szczecin kontakt

Złomowanie auta Szczecin
Mickiewicza 42
70-386 Szczecin
tel. 723 650 650
mail: biuro@zlomowanieautaszczecin.pl

Jeżeli chcesz się pozbyć samochodu to trafiłeś doskonale. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru twojego pojazdu. Auto złomowanie Szczecin umożliwia państwu kontakt na parę możliwych sposobów. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo albo bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy na stronie.

Auto złomowanie Szczecin – telefon: 723 – 650 – 650

Kontakt telefoniczny jest najszybszą i najskuteczniejszą formą szybkiego uzyskania interesujących państwo informacji. Wystarczy do nas zadzwonić a odpowiemy na wszystkie nurtujące was pytania. Nasz telefon jest dla państwa dostępny non stop. Już przy pierwszej rozmowie uzyskanie państwo wstępna wycenę pojazdu oraz interesujące was informację dotyczące jego odbioru.

Kontakt mailowy: biuro@zlomowanieautaszczecin.pl

Jeżeli nie masz czasu lub preferujesz kontakt mailowy możesz oczywiście napisać do nas na wyżej podany adres. Dobrze jest naturalnie dołączyć opis auta i parę zdjęć. Jest to dobry sposób aby otrzymać od nas stosunkowo dokładną wycenę samochodu. Naturalnie z powodu dużej ilości nadsyłanych do nas wiadomości, odpowiedni na maile mogą wiązać się z dłuższym czasem oczekiwania. Staramy się na bieżąco odpisywać na wszystkie przesyłane przez was wiadomości.

Kontakt poprzez formularz poniżej.

Dla państwa wygody kontakt z nami jest także możliwy bezpośrednio poprzez formularz znajdujący się poniżej. Tak samo jak w przypadku kontaktu mailowego prosimy o podanie wszystkich parametrów technicznych auta oraz jego krótki opis. Naturalnie warto również zamieścić parę zdjęć ponieważ znacznie ułatwi to pracę naszym pracownikom wyceniającym samochody. Prosimy o przesyłanie zdjęć rozsądnych rozmiarów ponieważ nasza skrzynka ma ograniczoną pojemność.

Zależy ci na czasie ? Chcesz szybko uzyskać odpowiedź ? Dzwoń !

Ponieważ dostajemy od państwa bardzo duże maili z ofertami sprzedaży aut, nie zawsze jesteśmy w stanie opisywać na nie natychmiast. Jeżeli zależy państwu na czasie i szybkiej informacji prosimy jednak o bezpośredni kontakt telefoniczny pod podanym powyżej numerem telefonu. Jest to naturalnie najszybsza forma kontaktu z nami. Odpowiedź na nurtujące państwa pytanie otrzymacie wtedy naturalnie od ręki.