O nas – Złomowanie samochodów Szczecin

Od roku 2008 pomagamy państwu pozbywać się samochodów w każdym stanie. Skupujemy od państwa samochody cały i uszkodzone. Kupujemy pojazdy rozbite, uszkodzone, powypadkowe, stare, zardzewiałe, zniszczone, zdewastowane i długo stojące wraki. Prowadzimy profesjonalne złomowanie samochodów Szczecin, Police, Gryfino, Goleniów, Stargard, Pyrzyce, Nowogard, Świnoujście, Międzyzdroje. Obsługujemy też okoliczne miasta i mniejsze miejscowości.

złomowanie samochodów szczecin

Dlaczego złomowanie samochodów Szczecin to dobra oferta ?

Grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa. I ty możesz dołączyć do nich. Zawsze staramy się pomagać naszym klientom i dbać o ich zadowolenie. Pomożemy państwu pozbyć się każdego problemu. Nasz zespół to grono specjalistów które jest przygotowane aby rozwiązać każdy problem. Zapewniamy państwu szybką i fachową obsługę. Działamy przez siedem dni w tygodniu dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc państwu w każdej chwili. Wystarczy zadzwonić a przyjedziemy i kupimy twoje auto od ręki.

Złomowanie auta Szczecin i okolice odbiera auta:

– osobowe
– dostawcze
– terenowe
– ciężarowe
– wszystkie inne…

Kasacja aut Szczecin jest zainteresowana pojazdami:

– sprawnymi, niesprawnymi
– powypadkowymi
– uszkodzonymi
– rozbitymi
– starymi i zniszczonymi
– spalonymi, zniszczonymi
– i wszystkimi innymi wyżej nie wymienionymi…

Nasza kasacja samochodów Szczecin gwarantuje państwu:

Szybką i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Kupimy od państwa każde auto, nawet te którego nie chce konkurencja. Gwarantujemy pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności. Dojeżdżamy na miejsce transakcji i kupujemy pojazdy bezpośrednio na miejscu. Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty. Podpowiemy jak załatwić wszystkie niezbędne formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej. Za każde auto zapłacimy gotówką od ręki.

Nadal zastanawiasz się czy złomowanie aut Szczecin to korzystna oferta ?

Zadzwoń do nas i przekonaj się sam. Oferujemy najkorzystniejsze warunki odkupu starych samochodów w okolicy. Jesteśmy liderem skupu i złomowania aut w regionie. Oferujemy realne ceny. Odbiór samochodu z pod domu i gotówkę od ręki. Wystarczy do nas zadzwonić aby poznać wstępna wycenę samochodu. Wszystko szybko i sprawnie a przede wszystkim profesjonalni i bezpiecznie. Zadzwoń do nas a przyjedziemy i już dzisiaj sprzedasz swoje stare auto.