Obsługiwany teren – Kasacja aut Szczecin

W ramach naszej działalności obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie. Nasze usługi to kasacja aut Szczecin, Police, Gryfino, Goleniów, Stargard, Pyrzyce, Nowogard, Świnoujście, Międzyzdroje i inne.

obsługiwany teren kasacja aut szczecin

Złomowanie auta Szczecin i okolice prowadzi następujące usługi w woj. Zachodniopomorskim:

złomowanie auta Szczecin
złomowanie auta Police
złomowanie auta Gryfino
złomowanie auta Goleniów
złomowanie auta Stargard
złomowanie auta Pyrzyce
złomowanie auta Nowogard
złomowanie auta Świnoujście
złomowanie auta Międzyzdroje

We wszystkich wyżej wymienionych miastach skupujemy i odbieramy od państwa auta w każdym stanie technicznym i wizualnym.

Czy kasacja pojazdów Szczecin jest realizowana też w mniejszych okolicznych miejscowościach ?

Tak. Odbieramy też auta w miejscowościach oddalonych o kilka kilometrów od miast wyżej wymienionych. Naturalnie również w tych mniejszych miejscowościach zapewniamy państwu dojazd na miejsce transakcji oraz odbiór własnym transportem bezpośrednio z pod wskazanego adresu.

Czy kasacja aut Szczecin zapewnia odbiór własnym transportem wszystkich uszkodzonych samochodów ?

Tak. Zarówno w większych miejscowościach jak i tych mniejszych dojeżdżamy bezpośrednio do państwa. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie. Dojeżdżamy bezpośrednio pod wskazany nam adres. Nasze lawety są do państwa dyspozycji przez cały tydzień. Nie muszą się państwo o nic martwić. Laweta przyjedzie i zabierze auto z pod adresu jaki państwo podadzą. Za odbiór pojazdów nie podbieramy od państwa żadnych opłat.

Czy kasacja samochodów Szczecin obsługuje też inne miasta niż wyżej wymienione ?

Odbiór pojazdów z innych miast które nie znajdują się w bezpośredniej okolicy wyżej podanych miast i miejscowości jest ustalany indywidualnie. W pierwszej kolejności odbieramy pojazdy z miast które są na liście naszych priorytetowych działań. Pojazdy w innych miastach są odbierane w drodze wyjątku i każdy taki odbiór musi być wcześniej skonsultowany z nami telefonicznie.

Dlaczego auto kasacja Szczecin i okolice nie obsługuje całego województwa Zachodniopomorskiego ?

Ponieważ staramy się zapewnić państwu szybką i fachową obsługę staramy się obsługiwać tylko te miasta i miejscowości w których jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję szybko i wygodnie dla państwa. Chcemy zaoferować państwu maksymalnie wysokie ceny skupu starych samochodów i dużą szybkość obsługi dlatego właśnie działamy w wyżej wymienionych miastach.