Złomowanie auta Goleniów

złomowanie auta goleniów

Kupujemy od państwa wszystkie samochody. Oferując państwu złomowanie auta Goleniów i okoliczne miejscowości. W ramach tej oferty skupujemy od państwa samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym. Samochody odbieramy bezpośrednio od państwa z pod domu naszym transportem. Przyjedziemy i odbierzemy też twoje auto. Szybko i sprawnie. Za każdy skupowany pojazd zapłacimy gotówką natychmiast na miejscu transakcji.

Jak szybko złomowanie auta Goleniów odbierze mój stary pojazd ?

Staramy się pomagać państwu najszybciej jak tylko możemy. Zazwyczaj odbiór samochodów realizujemy w zaledwie kilka godzin od momentu zgłoszenia chęci pozbycia się auta. Jeżeli aktualnie nie mamy wolnego holownika aby odebrać państwa auto, odbiór auta może ulec przedłużeniu do 24 godzin. Staramy się jednak nie przekraczać tego terminu.

Czy auto złomowanie Goleniów odbiera też pojazdy uszkodzone ?

Tak. Interesują nas wszystkie rodzaje pojazdów. Skupujemy pojazdy sprawne i niesprawne. W przypadku pojazdów niesprawnych zapewniamy naturalnie własny transport. Dysponujemy lawetami, które szybko i sprawnie odbierają na bieżąco od państwa pojazdy. Wystarczy zadzwonić i umówić dogodny dla państwa termin odbioru. Wyślemy bezpłatnie lawetę aby zabrała auto z pod państwa domu. Samochody zawsze odbieramy w dogodnych dla państwa porach.

Czy złomowanie samochodu Goleniów jest płatne ?

Nie. Ta usługa jest całkowicie darmowa. W dodatku to my płacimy państwu za stare samochody. Wartość każdego samochodu jest naturalnie oceniana indywidualnie. Wystarczy zadzwonić i podać podstawowe parametry techniczne samochodu a my go dla państwa wycenimy. Wycena jest całkowicie darmowa i nie wiążąca.

Czy złomowanie samochodów Goleniów działa też w dni wolne ?

Tak. Działamy non stop przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy zawsze do państwa usług. Zdajemy sobie sprawę z tego iż w tygodniu często nie mają państwo czasu, dlatego właśnie złomowanie auta Goleniów umożliwia państwo załatwienie wszystkiego w dni wolne. Każdy termin jest dla nas wygodny. Zależy nam na państwa maksymalnym zadowoleniu. Zadzwoń i umów spotkanie już dzisiaj a sprzedasz swoje stare auto od ręki. Formalności i gotówka natychmiast.