Złomowanie auta Police

złomowanie auta police

Stary i niepotrzebny samochód stoi przed twoim domem ? Masz zamiar się go pozbyć ? Zadzwoń do nas. Złomowanie auta Police i okolice od ręki. Szybko sprawne i pewnie. Skupujemy wszystkie roczniki i modele. Płacimy gotówką za wszystkie samochody. Zapewniamy bezpłatny odbiór własnym transportem bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju.

Czy złomowanie samochodu Police jest płatne ?

Państwo nic nie płacą za odbiór auta. To my płacimy państwu za stare auta. Jednocześnie dojeżdżamy na miejsce transakcji. Zapewniamy wszystkie niezbędne formalności. W razie potrzeby odbieramy uszkodzone pojazdy własnym holownikiem bez żadnych dodatkowych opłat. Tylko my w regionie gwarantujemy tak korzystne warunki skupu starych pojazdów.

Czy złomowanie auta Police działa również w weekendy ?

Tak. Złomowanie auta Police jest możliwe non stop. Działamy cały czas przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy zawsze w stanie dopasować się do państwa potrzeb oraz oczekiwań. Samochody odbieramy w dogodnych dla państwa terminach. Pracujemy też w weekendy. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić odbiór pojazdu w dogodnym dla państwa terminie. Przyjedziemy i zabierzemy auto z pod państwa domu lub innego wskazanego miejsca.

Jak szybko auto złomowanie Police odbierze mój samochód ?

Działamy błyskawicznie i zawsze staramy się pomagać państwu najszybciej jak tylko jest to możliwe. Zazwyczaj odbiór pojazdu od państwa trwa nie więcej niż kilka godzin. Jeżeli mamy dużo zleceń w danym momencie i nasze lawety są zajęte odbiór pojazdu może ulec wydłuż do 24 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży pojazdu.

 Ile złomowanie aut Police płaci za stare samochody ?

Wartość każdego samochodu jest kwestią indywidualną. Oceniamy wartość każdego auta oddzielnie. Wstępna wycena wartości auta jest możliwa na podstawie rocznika, modelu, marki oraz stanu technicznego auta. Wystarczy do nas zadzwonić i podać nam podstawowe parametry techniczne auta aby uzyskać jego przybliżoną wycenę. Auta sprawne i na chodzie z opłatami zawsze opłacamy lepiej od starych i uszkodzonych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia warunków odbioru i państwa auta.