Złomowanie auta Szczecin

złomowanie auta szczecin

Pomagamy państwu pozbyć się aut starych i uszkodzonych. Masz problem dzwoń do nas. Pomożemy z każdym autem. Złomowanie auta Szczecin odbywa się szybko i bezpiecznie. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym. Odbieramy je od państwa przez siedem dni w tygodniu w dogodnych dla państwa porach.

Dlaczego złomowanie auta Szczecin to dobre rozwiązanie ?

Gwarantujemy państwu usługi na wysokim poziomie i ekspresową obsługę. Skupujemy wszystkie samochody bez żadnych ograniczeń. Za każde kupowane auto płacimy gotówką od ręki. Wszystkie niezbędne dokumenty załatwiamy natychmiast na miejscu transakcji. Samochody odbieramy własnym transportem bezpośrednio z miejsca w którym się znajdują.

Jak auto złomowanie Szczecin wycenia samochody ?

Wartość każdego pojazdu jest kwestia indywidualna. Wyceniamy wartość każdego samochodu na podstawie rocznika, marki, modelu oraz stanu technicznego auta. Aby poznać przybliżoną wartość państwa auta najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie i podać nam podstawowe dane techniczne pojazdu. Złomowanie auta Szczecin nie pobiera żadnych opłat za wycenę wstępną samochodu. Dokładna wycena wartości auta jest możliwa dopiero po jego oględzinach.

Czy złomowanie aut Szczecin odbiera auta od klientów ?

Tak. Wiemy o tym iż często posiadają państwo samochody niesprawne, które nie są w stanie przyjechać do nas o własnych siłach. Dlatego właśnie odbieramy samochody bezpośrednio od państwa. Przyjeżdżamy do państwa i zabieramy samochody naszymi lawetami. Odbiór samochodu z pod państwa domu jest całkowicie bezpłatny co oznacza w praktyce że nie pobieramy żadnych opłat od państwa ani nie obniżamy ceny za auto jaką państwu zaoferowaliśmy.

Czy złomowanie samochodów Szczecin załatwia formalności ?

Tak. Załatwiamy wszystkie niezbędne formalności. Dla państwa wygody uprościliśmy całą procedurę do maksimum. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować czasu. Wszystko trwa 15 minut. Wszystkie niezbędne dokumenty dostają państwo bezpośrednio na miejscu transakcji. Oszczędzają państwo czas i pieniądze. Gotówkę za sprzedawany samochód również dostaną państwo na miejscu. Podpowiemy także jak szybko i skutecznie załatwić formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.