Złomowanie samochodu Goleniów

złomowanie samochodu goleniów

Każde auto kiedyś musi trafić na złom. Posiadasz samochód który pozostawia już wiele do życzenia ? Jest niesprawny i chcesz się go pozbyć ? Złomowanie samochodu Goleniów pomoże tobie z takim autem od ręki. Szybko i wygodnie rozwiążemy twój samochodowy problem. Skupujemy auta w każdym stanie technicznym i wizualnym. Nawet te stare zniszczone i nie nadające się już do niczego wraki.

Czy auto złomowanie Goleniów pomoże mi z rozbitym samochodem ?

Pomożemy z każdym autem. Nie tylko rozbitym. Skupujemy też auta uszkodzone, stare, zdewastowane, niekompletne, zniszczone, spalone, zalane i zardzewiałe wraki. Każde auto jest obiektem naszego zainteresowania. Kupujemy samochody w każdym stanie i ze wszystkich możliwych roczników. Pomagamy państwu z transportem. Dysponujemy własnymi lawetami, które przysyłamy po samochody nie mogące już jechać o własnych siłach.

 Jak przebiega złomowanie samochodu Goleniów i okolice ?

Jeżeli chcesz się pozbyć starego samochodu skontaktuj się z nami telefonicznie. Po przedstawieniu podstawowych parametrów technicznych oraz opisaniu stanu technicznego i wizualnego auta dostaniesz wstępną propozycję cenową za swoje auto. Jeżeli będziesz zainteresowany sprzedażą przyślemy lawetę po twój samochód. Złomowanie samochodu Goleniów zapewnia wszystkie niezbędne formalności na miejscu transakcji. Za twoje auto zapłacimy gotówką od ręki.

Czy złomowanie samochodów Goleniów jest też czynne w weekendy ?

Tak. Funkcjonujemy przez cały tydzień. Staramy się pomagać państwu wtedy kiedy właśnie tego potrzebujecie. Zdajemy sobie sprawę z tego iż w tygodniu możecie nie mieć czasu na załatwienie spraw związanych z pozbyciem się samochodu dlatego właśnie umożliwiamy państwu sprzedaż auta w dzień wolny lub w godzinach popołudniowych. Zawsze dostosowujemy się do państwa potrzeb i wymagań.

Czy złomowanie aut Goleniów jest płatne ?

Nie. To my dopłacamy państwu do starych samochodów. Za każde auto płacimy. Zapłacimy nawet za samochód totalnie zniszczony, który nadaje się już tylko na złom. Dodatkowo zapewniamy państwu pełną obsługę techniczną i formalną. Oznacza to iż dostaną państwo wszystkie niezbędne dokumenty od ręki na miejscu transakcji a po państwa auto przyślemy nasz holownik.