Złomowanie samochodu Szczecin

złomowanie samochodu szczecin

Proponujemy państwu szybki i wygodny sposób na stare auto. Złomowanie samochodu Szczecin to sprawdzony sposób aby pozbyć się niechcianego problemu. Skupujemy absolutnie wszystkie samochody. Sprawne i niesprawne ze wszystkich roczników i w każdym stanie. Interesują nas nawet auta bez przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Samochody uszkodzone jesteśmy w stanie odebrać własnym transportem.

 Czy złomowanie samochodu Szczecin jest możliwe od ręki ?

Tak. Działamy bardzo szybko i sprawnie. Gwarantujemy państwu pełną obsługę zarówno techniczną jak i formalną. Nasz zespół to grupa fachowców która pomoże państwu z każdym problemem. Nie musisz się o nic martwić. Wystarczy jeden telefon w celu umówienia spotkania. Przyjedziemy na miejsce i odbierzemy państwa auto. Szybko sprawnie i maksymalnie wygodnie. Zazwyczaj odbiór pojazdu od momentu zgłoszenia trwa zaledwie parę godzin.

Jak złomowanie aut Szczecin płaci za samochody ?

Za wszystkie kupowane przez nas samochody płacimy. Zapłacimy nawet za totalne wraki, które nadają się już tylko na złom. Za każde kupowane auto płacimy natychmiast gotówką. Pieniążki oraz niezbędne dokumenty dostają państwo bezpośrednio na miejscu transakcji. Naturalnie wartość każdego samochodu jest ustalana indywidualnie na podstawie jego parametrów technicznych oraz stanu wizualnego.

Czy złomowanie samochodów Szczecin dojeżdża do klienta ?

Tak. Dojeżdżamy bezpośrednio na miejsce transakcji. Nie muszą się państwo niczym martwić. To my zapewniamy państwu cała obsługę i we wszystkich pomagamy. Samochody odbieramy bezpośrednio z pod podanego adresu na który przysyłamy nasz holownik. Wystarczy zadzwonić i ustalić dogodny dla państwa termin a my zajmiemy się resztą. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za dojazd i odbiór auta naszym holownikiem.

Dlaczego złomowanie pojazdów Szczecin to dobre rozwiązanie ?

Złomowanie samochodu Szczecin gwarantuje państwu szybką i fachową obsługę na najwyższym poziomie. Działamy szybko i maksymalnie wygodnie dla państwa. Dojeżdżamy na miejsce transakcji. Każde auto wyceniamy indywidualnie. Płacimy za każdy samochód gotówką. Gwarantujemy wszystkie niezbędne dokumenty od ręki na miejscu transakcji. Działamy przez siedem dni w tygodniu dzięki czemu jesteśmy w stanie zawsze dostosować się do państwa potrzeb.